Meie

Osaühing MRS Aiakujundus on loodud 2008 a.
Meie meeskonnas on diplomeeritud aiadisainerid, maastikuehitajad ja agronoomid kes kõik omavad pikaaegset praktilist kogemust oma valdkonnas.
Võtame pidevalt osa erialastest koolitustest ja käime erialamessidel, et avardada silmaringi ja olla kursis valitsevate trendidega maastikukujunduses mujal maailmas.

Malle Pahk
diplomeeritud agronoom
Tel. 50 57 832
Omab kõrgemat aiandusagronoomi haridust. Läbinud mitmeid täiendõppeid mis toetavad tänast tegevust. Kogu teenistuskäigu on töötanud õpitud erialal. Viibinud praktikal Belgia puukoolis ja lillekasvatuses.
Alates aastast 1998 tegev haljastussektoris ja loonud mitmeid kauneid koduaedu. Malle organiseerib töö objektidel ja vastutab õige agrotehnika kasutamise eest.

Reet Sillaots
Aia- ja maastikukujundaja
Tel. 51 75 426
Omab erialast haridust ja on läbinud mitmeid täiendõppeid aiakujunduse, maastikuehituse valdkonnas. Aastast 1991-2001 viibinud erinevates euroopa riikides aiandusalasel praktikal ja tööl. Belgias töötades diplomeeritud inseneri / aiandusarhitekti Jack Lefebri alluvuses osalenud lillemesside ja näituste kujundamisel ( Floralies 1995, 2000 Gent/ Belgia; Florissimo 1995 Dijon/Prantsusmaa, Damme raekoja krüsanteemishow 1994 ) ja eraaedade haljastusprojektide rajamisel. Aastast 1995-2000 töötanud hooajal haljastusfirmas ´Lennuk ja Ko´ aia- ja maastikukujundajana. Aastast 2001-2009 tegelenud aiakujunduse ja rajamise firma juhtimisega olles firma osanik ja täites juhataja ja disaineri tööülesandeid.

MRS Aiakujundus oü-s tegeleb aia- ja maastikukujunduse projektide koostamisega, sisehaljastuse projektide koostamise ja teostusega.